Sağlıklı yaşamanın en önemli adımının sağlıklı beslenmek olduğuna inanarak, ekmeklerimizi yılların verdiği tecrübe ve ilk günkü özenle suni koruyucular, renklendiriciler veya tatlandırıcılar olmadan UNDANO titizliğiyle üretiyoruz.

UNDANO Mail Kutunuzda!

(0212) 552 29 34
info@undano.com.tr

Kariyer

UNDANO ailesi olarak devamlı yenilik ve %100 müşteri memnuniyeti
ilkelerini benimseyen ekip arkadaşları arıyoruz.

UNDANO’da Kariyer

UMURSAN Ailesi olarak 1947 yılından bu yana bize güvenen destekçilerimizi mahçup etmemek adına işimizi büyük bir titizlikle yapıyoruz. Sektörün önde gelen ekmek üreticilerinden biri olarak AR-GE ve inovasyona verdiğimiz önemle tüketicilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için çalışıyoruz.

2009 yılında Çerkezköy O.S.B’nde kurduğumuz yenilikçi ve son teknoloji fabrikamızda, ekmeklerimizi dünya standartlarında, el değmeden tüketiciyle buluşturuyor ve %100 müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, kalite imajını; müşterilerimize en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunabilme anlayışı içerisinde sürekli geliştiriyoruz.

Büyük UNDANO ailesinde kalite ve ilkelerimizden ödün vermeden çalışmaya devam edebilmek için bizimle aynı ilke ve değerleri benimseyen profesyoneller arıyoruz. Sizde bu değerleri benimsediğinizi düşünüyorsanız ve UNDANO ailesine yer almak istiyorsanız formu doldurarak CV’nizi bize ulaştırabilirsiniz.

İletişim Formu

KVKK Aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum.
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerimin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.


Gizlilik Bildirimi*

E-posta ve diğer bilgilerinizi, bildirimlerimizi size iletmek, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 5 ve 6 ıncı maddeleri kapsamında işlemek için istemekteyiz. Bu bilgiler gizli kalacak ve rızanıza bağlı ilgili taraflara aktarılacaktır. Detaylı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnine tıklayınız