Sağlıklı yaşamanın en önemli adımının sağlıklı beslenmek olduğuna inanarak, ekmeklerimizi yılların verdiği tecrübe ve ilk günkü özenle suni koruyucular, renklendiriciler veya tatlandırıcılar olmadan UNDANO titizliğiyle üretiyoruz.

UNDANO Mail Kutunuzda!

(0212) 552 29 34
info@undano.com.tr

İletişim

Mutlak tüketici memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız yolda;
fikir, görüş ve önerilerinizle bize yardımcı olabilirsiniz.

Görüş ve Önerilerinizi Bildirin

Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre hazırladığımız ürünlerimizi geliştirebilmek için yapıcı görüş ve önerilerinize önem veriyoruz.
Bize bildirdiğiniz görüş ve önerilerinize ne geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlamaya özen gösteriyoruz. Görüşlerinizi aşağıdaki iletişim adreslerinden ve iletişim formundan bize iletebilirsiniz.

UNDANO Merkez

Yıldırım Beyazıt Caddesi No:183 Yenibosna
Bahçelievler/İstanbul

Telefon:(0212) 552 29 34-35
E-posta:info@undano.com.tr

UNDANO Çerkezköy

5. Cadde, No:12, Çerkezköy OSB  Çerkezköy/Tekirdağ

Telefon: (0212) 552 29 34-35
E-posta: info@undano.com.tr

İletişim Formu

KVKK Aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum.
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerimin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.


Gizlilik Bildirimi*

E-posta ve diğer bilgilerinizi, bildirimlerimizi size iletmek, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 5 ve 6 ıncı maddeleri kapsamında işlemek için istemekteyiz. Bu bilgiler gizli kalacak ve rızanıza bağlı ilgili taraflara aktarılacaktır. Detaylı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnine tıklayınız