Sağlıklı yaşamanın en önemli adımının sağlıklı beslenmek olduğuna inanarak, ekmeklerimizi yılların verdiği tecrübe ve ilk günkü özenle suni koruyucular, renklendiriciler veya tatlandırıcılar olmadan UNDANO titizliğiyle üretiyoruz.

UNDANO Mail Kutunuzda!

(0212) 552 29 34
info@undano.com.tr

Hakkımızda

70 Yıldır ekmeklerimizi yılların verdiği tecrübe ve ilk günkü özenle,
yapay koruyucular olmadan UNDANO titizliğiyle üretiyoruz.

Hakkımızda

Umur Grup ticari faaliyetlerine merhum Şükrü Umur tarafından 1947 yılında başlamıştır. Grubun yönetim kurulu başkanlığını Mehmet Umur, unlu mamüller üretim ve pazarlama genel müdürlüğünü Burak Şükrü Umur yürütmektedir.

UNDANO unlu mamül sektöründe sürekli yenilenen ürün gamı ve farklı konseptiyle geçmişten gelen deneyimini geleceğe taşıyarak yatırımlarına devam etmektedir.

Deneyimle ve eğitimli ustaları, AR-GE  departmanında bulunan gıda mühendisleriyle geliştirdiği ürünleri siz değerli tüketicilere sunmayı bir ilke edinmiştir.

Markalaşma ve kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmamız projelerin kişilere bağlı olmadan yapılabilmesi için Yapılan İşlerin Yazılması, Yazılanlarında Uygulanmasıyla çözüleceğine inanarak bu doğrultuda çalışmalarını yürütmektedir.

Mehmet Umur

UMURSAN Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Umur, 1965 Kastamonu doğumlu. Geçtiğimiz şubat ayında yapılan kongre sonrası KASİAD İcra ve Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Umur’un,  İSO Meclis üyeliği ve 4. Komite Başkanlığı,  TOBB Sanayi Odaları Konsey Üyeliği, İSOV Mütevelli Kastamonu Kalkınma Vakfı İstanbul Yönetim Kurulu Üyeliği ve MÜSİAD Genel Merkez Üyeliğinin bulunmaktadır. Umur, evli ve 2 çocuk babasıdır.

70 Yıllık Deneyim

1947 den bu yana işimizi ilk günkü titizlik ile yapıyor ve daha sağlıklı bir Türkiye için kendimizi sorumlu tutuyoruz.

Sağlıklı & Doğal Ekmek UNDANO

Sağlıklı yaşam için en önemli adım sağlıklı beslenmektir. Suni koruyucular, renklendiriciler veya tatlandırıcılar olmadan UNDANO titizliğiyle üretiyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti ilkemiz sadık kalıp sizlerin bugünki ve yarınki ihtiyaçlarını anlayarak ürün ve hizmetlerimizi ihtiyaçlar doğrultusunda geliştiriyoruz.