Sağlıklı yaşamanın en önemli adımının sağlıklı beslenmek olduğuna inanarak, ekmeklerimizi yılların verdiği tecrübe ve ilk günkü özenle suni koruyucular, renklendiriciler veya tatlandırıcılar olmadan UNDANO titizliğiyle üretiyoruz.

UNDANO Mail Kutunuzda!

(0212) 552 29 34
info@undano.com.tr

Değerlerimiz

"Sağlıklı yaşamın ilk adımı sağlıklı beslenmektir." İlkesini benimseyerek
sizler için en iyi ürünü üretmeyi ilke edindik.

Temel Değerlerimiz

Kalite imajını, müşterilerimize en iyi ve en kaliteli ürünleri sunabilme anlayışı içerisinde sürekli geliştirmek. %100 müşteri memnuniyeti garantisi vererek, müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamak, ürün ve hizmetlerimizi ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirip, çeşitlendirmek için onları dinlemeyi bir görev bilmektir.

Firmamız yüksek kalitede hizmetleri sunabilecek vasıftaki çalışanları bünyesinde toplamış ve onları bu hizmet anlayışı içerisinde sürekli yetiştirmeyi hedef edinmiştir.

Firmamız kendisini devletine, iş ortaklarına ve çalışanlarına karşı sorumlu tutmakta onların durumlarının daima iyi olabilmesi için her türlü etkinliği desteklemeyi kendisine hedef edinmiştir.

undano-maintenance-background

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerini dünya standartlarında üretebilen, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilen ve sektörde Türkiyenin önde gelen firmalarından biri olmak.

Vizyonumuz

Toplam Kalite Yönetimi ve HACCP ilkelerini esas alarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarını bu amaç doğrultusunda motive edip, çalışma yaşamının kalitesini arttırmak.